Hanon Kou

Kolor włosów: Czarny

Kolor Oczu: Lewe zielone, a prawe granatowe

Wiek: 16 lat

Charakter: Odkąd zostaje przeniesiona coraz częściej poświęca sów wolny czas na czytanie mitów. Pomocna, zawsze uśmiechnięta. Trochę zamknięta w sobie. Posługiwanie się oczyszczającą strzałą idzie jej coraz lepiej co poprawnie wpływa na jej samopoczucie.

Seiya Kou

Kolor Włosów: czarny

Kolor Oczu: Granatowy

Wiek: 34 lat

Charakter: Dojrzały i wyrozumiały. Często zapominalski i trochę nadopiekuńczy.

Ciekawostki:

♦ O córce dowiedział się od Ami ♦ Bardziej przyjaźni się z Yatenem ♦

Usagi Chiba

Kolor włosów: Blond

Kolor Oczy: błękitny

Charakter: Miła i przyjaźnie do wszystkich nastawiona. Nadal bardzo często zachowuje się jak dziecko.

Apollon Agana Belea

Kolor Włosów: Złoty

Kolor Oczu: Zielony, a złoty w trybie boga

Wiek: Nieznany

Charakter: Wygląda i zachowuje się jak szlachcic. Lubi być motywować innych i jest charyzmatycznym liderem, o czym świadczy fakt, że został wybrany na przewodniczącego Rady Studentów. Jest bardzo wesoły. Choć wydaje się to idealnym facetem, to nadal wydaje się, że coś mu brakuje. Patrzy pogodny wzrokiem, ale jest rzeczywiście bardzo samotny. Stara się zaprzyjaźnić,  poprzez robienie różnych rzeczy dla innych.

Ciekawostki:

♦ Ma dar prorokowania  Jest greckim Bogiem Słońca  Jego wujkiem jest Hades, a Dionizos przyrodnim bratem

Hades pp

Hades Aidoneus

Kolor Włosów: Zielony

Kolor Oczu:  Czerwony (prawy i lewy oko złota z efektu czerwonych oczu w trybie boga)

Wiek: Nieznany

Charakter: Jest spokojnym człowiekiem. Nie zbliża się do innych osób, bo uważa, że ​​jest nieszczęśliwy i przeklęty. Uważa on, że zbliżając się do niego przyniesie nieszczęście na ludzi, więc trzyma się od wszystkich z daleka. Ma aurę, która sprawia, że ​ trudno do niego podejść. Pomimo, że wygląda na zimnego, Hades jest rzeczywiście delikatny.

Uwielbia ciasteczka ryżowe nadziewane truskawkami

Pp tsukito

Tsukito Totsuka

Kolor Włosów: Purpurowy

Kolor Oczu: Brązowy

Wiek: Nieznany

Charakter:Nie interesuje się niczym, rzadko pokazuje uczucia. Niemniej jednak, jest on odpowiedzialny i obowiązkowy. Widzi ideę szkoły jako kolejne zadania i próbuje wykonać go bez uzyskania emocjonalnie. Lubi księżyc Gazing, bo to bóg księżyca.

Pp takeru

Takeru Totsuka

Kolor Włosów: Niebieski

Kolor Oczu: Cynamonowy

Wiek: Nieznany

Charakter: Jest zuchwały i często wdaje się w bójki. Uwielbia swojego starszego brata Tsukito. Zaskakująco szybko zmienia emocje. Bardzo dobrze dogaduje się z Tsukito i Hadesem (którego podziwia z powodu bycia bogiem podziemia). Szczyci się w szermierką i jest bardzo wykwalifikowanych w tym. Aby się uspokoić robi sobie spacery wzdłuż plaży, jest bogiem morza.

Pp balder

Balder Hringhorni

Kolor włosów: Jasny blond

Kolor Oczu: Niebieski

Wiek: Nieznany

Charakter: Balder jest wesołym bogiem, który przyciąga wiele osób, ponieważ jest bogiem światła. Często potyka się o wszystko. Kocha mięso. On nie może być skrzywdzony przez nikogo skrzywdzony, ponieważ jego matka Frigg zawarł pakt z wszystkimi na ziemi, aby go nie uszkodzić. Mówi się, że jest bardzo naiwny i bezpośredni.

Pp loki

Loki Laevatein

Kolor Włosów: Czerwony

Kolor Oczu: Szary

Wiek: Nieznany

Charakter: Jest złośliwy względnie innych. Nie czuły na uwagi innych. Dla niego liczy się tylko zdanie Hanon i Baldera. Często przygotowuje innym cukierki bomby.

Thor Megingjard

Pp Dionizos

Dionizos Thyrsos

Kolor Włosów: Czerwony

Kolor Oczu: Zielony

Wiek: Nieznany

Charakter: Dionizos nie lubi być poinformowani, co ma robić. Mówi się, że jest ciepły, ale nieco szalony. Jest czasami doceniany dzięki swoim winom. Wydaje się dużo wiedzieć o sprawach miłości.

Reklamy